A gyulai La Sposa Caffe különleges programjai

A gyulai La Sposa Caffe különleges programjai

2024.01.19-20. 10:00-18:00

Esküvői Forgatag a Bianca Szalon Otthonában

Kedves Menyasszonyok és Vőlegények!

Szeretettel meghívunk benneteket az „Esküvői Forgatag a Bianca Szalon Otthonában” elnevezésű ingyenes rendezvényünkre!

Ez egy különleges alkalom, ahol lehetőségetek lesz felfedezni az esküvői világ varázslatos részleteit és inspirációkat gyűjteni a nagy napotokhoz interaktív formában.

Az eseményre két hétvége áll rendelkezésetekre:

január 13. (szombat) és január 19-20 (péntek-szombat).

Tehát mindkét hétvégén várunk benneteket, sok-sok meglepetéssel, kedvezménnyel.

Mi vár rád az eseményen?

Elsőként egy meghitt welcome drinkkel, finom finger foodokkal és sütemény kóstolóval várunk benneteket a La Sposa Cafféban, hogy kezdődjön a napunk igazán kellemes hangulatban.

Ezután körbevezetjük az érdeklődőket az épületben, ahol mindenhol a 2024-es esküvői trend dekorációi lesznek elhelyezve, különböző stílusokban. Megtekinthetitek a dekorációs nagy raktárunkat is, ahol még több inspirációt találhattok az esküvőtökhöz.

De ez még nem minden!

Találkozhattok a helyszínek képviselőivel, profi sminkessel, fotóssal és más esküvői szolgáltatókkal is, akik segítenek megtervezni a tökéletes esküvőt.

Sőt, még menyasszonyi ruhákat is felpróbálhattok, hogy megtaláljátok az álom ruhátokat!

Ezen kívül, különleges kedvezményekkel várunk benneteket az eseményen!

Ha megtaláljátok az álom ruhátokat, akkor azonnal meg is köthetitek a szerződést velünk – jelentős kedvezménnyel – és teljes körűen megszervezzük az esküvőtöket.

Ez egy fantasztikus lehetőség arra, hogy egy helyen megtaláljátok mindent, amire szükségetek van az esküvőtökhöz.

Ne hagyjátok ki ezt az egyedülálló lehetőséget!

Gyertek el és csatlakozzatok hozzánk az „Esküvői Forgatag a Bianca Szalon Otthonában” rendezvényre!

Garantáljuk, hogy rengeteg ötletet és inspirációt találtok majd az esküvőtökhöz.

2024.01.24. 18:00 

Amikor a nyúl viszi a puskát!
Beszélgetés Fodor Györggyel A magyar kultúra napjának alkalmából

Kedves Vendégeink!

A magyar kultúra napja alkalmából igazán különleges programmal készülünk számotokra!

Akasztják a hóhért! A befőtt teszi el a nagyamamát! A nyúl viszi a puskát! Vagy éppen visszanyal a fagyi! Nyelvünk zsenialitása és sokszínűsége abban is megragadható, hogy számtalan kifejezést használunk arra az esetre, mikor szembesítünk valakit szakmája szépségeivel vagy éppen annak nehézségeivel, és szerepcsere révén hirtelen komfortzónáján kívül helyezzük az egyént.

Mi pontosan ezt tesszük, hiszen A magyar kultúra napját az esemény rangjához rendkívül méltó személlyel ünnepeljük, hiszen Fodor György pedagógus lesz a vendégünk. Bizony-bizony, aki követi a kultúrestjeinket, és szokott járni az eseményekre, pontosan tudja, hogy állandó moderátorunk és műsorvezetőnk Fodor Gyuri.

Ugyanakkor, vendégeink zöme talán nincs is tisztában azzal, hogy micsoda fantasztikus egyéniség szokott műsort vezetni, és kérdezősködni. Ezért úgy döntöttünk, hogy bemutatjuk Fodor Gyurit, aki a magyar kultúra művelése és annak továbbélése szempontjából elévülhetetlen érdemeket szerzett, így kulturális életteret tekintve városunk egyik leghitelesebb személyiségével beszélgetünk.

Na de ki is ő valójában? Úszó. Magyar bajnok. Sportbíró. Pedagógus. Magyartanár. Irodalmár. Nyelvész. Publicista. A magyar kultúra szerelmese. A japán kultúra megszállotja. Műsorvezető. Moderátor. Gyuri valójában egy vérbeli, modernkori polihisztor, ezt a felsorolást vele kapcsolatban naphosszig lehetne folytatni, hiszen nyughatatlan természete és a tudás iránti olthatatlan vágya miatt folyamatosan újabb és újabb témáknak válik professzionális előadójává. Azonban, ami számunkra legfontosabb tulajdonsága és jellemzője, és mindennél előbbre való: Gyuri az elmúlt két évben jó barátunkká vált, lojalitásával, hozzáállásával és remek ötleteivel pedig kiváló partnerre tettünk szert.

Szeretettel várunk minden kedves érdeklődőt 2024. január hó 24. napján 18:00 órakor a La Sposa Caffeban, ahol egy kellemes vacsora vagy pohár bor elfogyasztása mellett Fodor Györggyel beszélgetünk, ahol megismerhetnek egy színes és kultúrával mélyen átszőtt életutat, ahol megtudhatják, hogy az egykori kiváló úszóból hogyan lett városunk egyik leghitelesebb kulturális személyisége, és ahol megismerhetik kicsit közelebbről Fodor Gyurit, a sportolót, az irodalmárt, egy hihetetlenül kedves embert és jó barátot!

Asztalfoglalás az érdeklődésre tekintettel ajánlott! 

2024.02.10. A Séf Vacsorája

Különleges élmény vár rád a La Sposa Caffèban! 🍽️🇮🇹

Csatlakozz hozzánk egy exkluzív Séf vacsorára 2024. február 10-én 19.00-kor a La Sposa Caffèba!

Ez az esemény valódi különlegesség, hiszen mindössze 20 szerencsés vendégünknek lesz lehetősége részt venni a gourmet vacsorán! 🍽️

A az este folyamán öt különleges fogást kóstolhatsz meg, melyek a legfinomabb olasz ízeket és a Séf legjobb titkait ötvözik, természetesen mindegyik ételhez ajánlunk italt is, hogy teljes legyen a kulináris élvezet. 🍝🍷

A különleges fogások az alábbiakból állnak:

1. Zöldborsó veluté – pirított fenyőmag -kecskesajt golyó – shimeji gomba

2. Vajhal – karfiolpüré – citrusos sabayon – zeller saláta

3. Malaccsászár – „lencsefőzelék” – rántott tojás – szarvasgomba

4. Vaddisznó – téli lecsó – sztrapacska – hagyma variációk

5. Choux – cottage cheese – sós citrom – fermentált áfonya

A vacsora ára 23.900 Ft, ami magában foglalja az öt fogást és az izgalmas ízélményt. 

Ha szeretnél részt venni ezen az exkluzív rendezvényen, a jegyek megvásárolhatóak a La Sposa Caffeban. 

Ne hagyd ki ezt az izgalmas lehetőséget, és élvezd az olasz konyha legfinomabb fogásait egy felejthetetlen estén! 🌟🍽️ 

Üdvözlettel,

La Sposa Caffe Kft. 5700 Gyula, Somogyi Béla u. 1. info@lasposacaffe.hu www.lasposacaffe.hu
La Sposa Caffe Kft.

Vélemény, hozzászólás?

Az e-mail címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük

Translate »